Tiger ayakkabı ucuz, Alış Authentic asics ayakkabılar from: onitsukatigerturkiye.top

Bu, adidas süperstar bir gazın toplam hacminde mevcut olan moleküllerin sayısının, nike fiyatları onu oluşturan gazların her birinde bulunan moleküllerin sayısı ile orantılı olduğu anlamına gelir. Bu şekilde, bir dalgıcın suya daha derine girmesiyle toplam gaz basıncı artarken, her bir gazın kısmi basıncı da artar ve dalgıç gövdesine neden olabilecek etkiler de artar.

Örneğin, hava yaklaşık% 80 azot ve% 20 oksijen içeren gazların bir karışımıdır.tr Ayrıca az miktarda diğer gazları da içerir. Dalton yasasına göre, adidas ayakkabı dünyası azot tarafından uygulanan kısmi basınç ve havanın oksijen vermesi, havanın toplam basıncına eşit olacak ve aynı anda artacaktır.

Özel bir durum Dalton yasası tarafından belirlenen etkilerin dalgıçlar tarafından ciddi olarak düşünülmesi gerektiği nitrojenle ilgilidir. Azotun kısmi basıncında bir artış olduğunda, bu daha yüksek bir nitroya neden olurDalgıcın kanında çözünen gen konsantrasyonu ve bu da nitrojen narkozuna maruz kalmasına neden olabilir.Bu da Dalton kanununun belirttiği olgulardan kaynaklanabilecek diğer durumlar arasında düzgün bir planlama ile önlenmelidir. Bir dalgıcın pratik yapmaya niyet ettiği dalış aktiviteleri.
Bir gazın dalgıcın üzerinde neden olabileceği etkiler, bu gazın vücudunda uyguladığı baskıya dayanır.Bu da Dalton’un yasasının neden böyle olduğunu açıklar. dalgıçlar için önemli ve neden olmasınBunu açıklar ve etkilerini açıklar. Kısmi basınca bağlı sorunlar, insan vücudunu başka yollarla nitrojen narkozu veya kulak kanalı hasarına neden olmak gibi çeşitli yollarla etkileyebilir ve bu nedenle dalgıçlar bu tehlikelere dikkat etmeli ve gerekli önlemleri almalıdır.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

0
    0
    Votre panier
    Votre panier est videRetour à la boutique