Onitsuka tiger mexico 66, Grab Authentic asics ayakkabılar from: onitsukatigerturkiye.top

adidas süperstarhttps://www.onitsukatigerturkiye.top. Şimdi nymph uçurma balıkçılığının neyle ilgili olduğunu anlattık, hadi? S? Ndan sonra ne tür bir sinek olta takımının size ne yapacağını bir göz atın. Kuru sinek balıkçılığı yaparken kullandığınız hemen hemen aynı dişliyi kullanır. Herhangi bir başarılı nymph balıkçının sahip olamayacağı birkaç küçük ürün vardır. Bu ürünler grev göstergeleri, bazı küçük ağırlıklar ve bir sinek balıkçılık güneş gözlüğü iyi bir çift

Nymph Balıkçılık için Strike Göstergeler

İlk önce, ne olacakbazı grev göstergeleri. Grev göstergeleri genel olarak parlak turuncu, sinek çizgisinin ve liderin kavşağında, uçağınızın ya da sinek hattının kendisinin üzerinde iyi bir konuma sahip olan, acımasız görünen şeylerdir. Bu grev göstergeleri, nymph balıkçılığına ne zaman bakıyorsunuz? uçmanın kendisi değil.

Pratik ve sabırla, sonunda ne zaman ?? doğal olmayan ?? grev göstergesinde hareketler meydana geliyor? büyük ihtimalle bir balık ny’nizi aldığınızı gösterir.

.. Ağır bir şekilde avlanmış sularda, Missouri Nehri gibi, Wary Brown Trout, gerçek bir vahşi doğaya sahip değildir. Öte yandan, daha az balık tutma baskısı alan daha çok alabalık veya alabalık daha az önemsiyor olabilir.

short, yargılama noktanızı kullanın, dikkatli olunuz (grev göstergesini mümkün olduğu kadar çok uçtan mümkün olduğunca uzaklaştırın).

Nymph Balıkçılık için Küçük Ağırlıklar

Bir çok nehir için ihtiyacınız olacak ikinci şey, sinek hattınıza veya liderinize ekleyeceğiniz bazı küçük ağırlıklar olacaktır. Birçoğu, çoğu nymph sinek balıkçılık durumları değilse, bir kayan çizgi hala kullanılır.

Ancak, uçmak istediğiniz derinliğe kadar aşağı gitmek için bunu gerektirir. Daha hızlısu).

Bu en yeni ile yapılır ?? twist on ?? toksik olmayan ağırlıklar artık mevcut. Bu tür ağırlıkların kullanılmasıyla, bir fener balığı, sineği derinliklerine indirgemek için gerektiği kadar veya çok az ağırlık verirken aynı zamanda balıkların zehirli kurşunu teneffüs etmesini engeller.

.

bir lavabo ucu sinek hattına yatırım yapmaya bakın. Lavabo uçlu hatlar sinek ucuna sahiptir. Hattına batırılmış hatlar, bu sayede daha hızlı bir şekilde perileri uçurmaya imkan verir. Ağır öneme sahip bir başka öğe de iyi bir çift polarize güneş gözlüğü. Grev göstergesini görebilmeniz kesinlikle zorunludur ve polarize güneş gözlüğü bunun için çok etkilidir.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

0
    0
    Votre panier
    Votre panier est videRetour à la boutique