Adidas süperstar,Satın Al Authentic asics spor ayakkabı from: onitsukatigerturkiye.top

adidas ayakkabı erkek modelleri, https://www.onitsukatigerturkiye.top. Tüm sporcular çeşitli nedenlerden dolayı antrenman yapıyorlar. Bu nedenler bizi harekete geçiren şey. Motiflerinizi ve emellerinizi düzenli olarak incelemek ve size yakın tutmak için önemlidir. Eğitimimizde içsel bir amaç olmadan, eski saban katırları gibiyiz; Her zaman sahip olduğumuz için yanıltıcıdır. Bir amaç olmadan, eğitme ve rekabet etme hevesiniz sonunda solgunlaşacaktır.

Gerçekleştirmeniz gereken ilk şey, motivasyonlarınızın benzersiz ve kişisel olmasıdır. Sosyal nedenlerden ötürü eğitebilirsin ama değil.arkadaşın seni yapıyor. Ebeveynlerin desteğinin tadını çıkarabilir, ancak onlar için rekabet edemezsiniz. Bu, aşırıya kaçan ebeveynlerin empoze ettiği hırslar tarafından çok fazla zorlanan çocukların çoğu zaman bir spora olan ilgilerini kaybetmelerinin nedenlerinden biridir. Çocuk, katılım için iç motivasyonu yitirmiştir (eğlenceli) ve genellikle uzun vadede kalmaz. Eğitmenizin nedenlerinin nedenleriniz olduğundan emin olun.

İkinci olarak, tiger ayakkabı ucuz nedeninizi tanımlayın. Spesifik ol ve onları yaz. Senin t getiri görselleştirmekyağmur. Sebeplerinizden biri fitness ise, kendinizi uygun hale getirilmiş ve katılaştırılmış birey olarak görün. Belki aklınızda belirli bir kişisel hedefiniz var. Kendinize sürekli olarak bu hedefin ne olduğunu ve şimdi yaptığınız işin size nasıl ulaşacağını hatırlatın.

Fiziksel faydaların ötesinde bir atlet olmanın birçok olumlu yönü vardır. Kişisel olarak başarılı bir sporcu transferinin, rekabetçi alanın dışındaki birçok yaşam alanına aktarılmasının özelliklerine inanıyorum. kömürdisiplin, olumsuzlukların üstesinden gelme, risk alma, kişisel fedakarlık, sportmenlik, tutarlılık ve sıkı çalışma gibi özellikleri iyi karakterleri pekiştirir. Bu nedenler bir yarışı kazanmak kadar somut olmayabilir, ama ben sizi daha ileriye taşıyacaklarına inanıyorum.

Yarışmanın sevinci için eğitim alıyorsanız, bir sabah uyanabilir ve artık sizin için eğlenceli olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer durum buysa, başka bir şeye, belki başka bir spora, yeni ve ilgi çekici bir şeye geçmenin zamanıdır.ing. Motivasyondaki bu değişiklik doğaldır ve eksik karakterin bir sonucu değildir, hayatın bir parçasıdır.

Dayanıklılık sporcular eşsiz hayvanlardır. Eğitim çoğu spordan daha fazla saat sürer ve genellikle yalnızdır. Dayanıklılık sporları için başarılı bir eğitim, her mevsimde, korkunç havalarda ve yatmadan önce sabahın erken saatlerinde antrenman yapmanızı gerektirir. Profesyoneller bile diğer sporlara göre çok az para kazanıyor ve dayanıklılık sporu ötesinin ötesinde pek az tanıma alıyorlar.birlik. Eğer şöhretiniz, şöhretiniz ve hayranlığınız motivasyonlarınızsa, yanlış sporseversiniz. Dayanıklılık sporları muhtemelen daha büyük bir yetenek ve disiplin gerektirir. Çabaların sizin çabalarınız için ne olduğunu öğrenin ve daha motive olmuş, başarılı ve mutlu bir atlet olacaksınız.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

0
    0
    Votre panier
    Votre panier est videRetour à la boutique