Adidas ayakkabı erkek modelleri, Yatırım Authentic asics spor ayakkabı from: onitsukatigerturkiye.top

Size bu küçük sağduyu senaryosunu sunalım. Bas balıkçılığıyla çok ilgilenen ve sporu yapmaya karar veren iki kişi olduğunu varsayalım. Her ikisinin de sporda çok az tecrübesi vardır ve her ikisi de sıkı bir bütçeye sahiptir ve sadece başlamak için harcayabileceğiniz 200 ABD dolarıdır.

Bob diyeceğimiz ilk arkadaşımız, bas balıkçılık bütçesini çok güzel bir çubuk ve makaraya, bazı pahalı lureslere ve ‘Nasıl oynanır, seslendirir ve çevirir.’ br> biz olacak ikinci adamTüm John, bütçesinin yarısını makul ama çok daha tiger ayakkabı ucuz bir çubuk ve makara ve bazı ucuz lures üzerinde harcıyor ve bas, alışkanlıkları ve ‘Bas nasıl bulunur’ üzerine bir kitap hakkında bilgi edinmek için kitap ve edebiyat diğer yarısını harcıyor. Hangi fenerin parasını daha akıllıca harcadığını düşünüyorsun ve balık tutmaya geldiğinde, kimin en bas, onitsuka tiger mexico 66 erkek Bob veya John’u yakalayacağını düşünüyorsun?

Cevabın John ise, kesinlikle DOĞRU!

İsmim Jeff Hughes http://www.thinklikeabass.com.e 30 yıldan fazla bir süredir Bas balıkçıydı ve bu yıl 22’si için bir turnuva balıkçısı ve profesyonel rehber.

İşyerimde pek çok deneyimsiz balıkçı görüyorum. Bunlar, sporu seven ve çok fazla bas yakalama isteğinde olan insanlar. Ne yazık ki, küçük senaryonuzda Bob ile aynı hatayı yapan çok fazla insan görüyorum. Balıkçılık endüstrisinden gelen reklamcılığın, tüm yapmaları gereken ürünlerin satın alması gerektiğine inanmaları için programlandılar.Onları kullanmayı öğrenmek ve onlar doğru oyuna atlamak ve sadece profesyoneller gibi yapmak mümkün olacak? yap. Peki sizi temin ederim, bu artıları değil mi?

Sporda yaşamlarını sürdürebildikleri için, yılın her saatinde ve her türlü hava koşulunda sürekli olarak bas bulabilir ve yakalayabilirler.Onlar ile karşı karşıya olabilirsiniz.

Nasıl? Bunu yapmak mümkün?

Artıları? Sürekli balık bulup yakalayabiliyorlar çünkü su balıkçılığına sayısız saat geçirmişler, bas alışkanlıklarını inceliyorlar ve onlar gibi düşünmeyi öğreniyorlar. Basitçe söylemek gerekirse, adidas süperstar bas biliyorlar. Bas’ı şahsen tanıyorlar.

Bas balıkçılığı sürekli değişen koşulların ve koşulların bir oyunudur. Ve Bass sürekli onlarla değişiyor. Sürekli olarak başarılı olmak için bir fener simkat dün, hatta bir saat önce çalışmış olana bağlı olamaz. Koşulları okuyabilmeli ve basların onlara nasıl tepki vereceğini bilmeli.

Ben sık soruyorum? Bas balıkçılığında sürekli olarak başarılı olmayı öğrenmek için en iyi yol nedir? Bu soruya verdiğim cevap, olabildiğince sık balık tutmaya ve olabildiğince uzun süre balık tutmaya gider. Tek bir balık toplamıyor olsanız bile, her balık tuttuğunuzda yeni bir şeyler öğreneceksiniz, gözlemci olmak için bir nokta olun. Başlarken dikkatinizi odaklayınsorgunuzu bilmek Tüm fantezi ekipman ve teknik ?? gelecek ama her şeyden önce basların alışkanlıklarını ve doğasını öğrenmelisiniz.

İyi şanslar ve daha iyi balık avı

Jeff Hughes

Bas balıklarınızı doğru yolda yakalamak ister misiniz? lehte ?? yap?? Yeni e-kitabımı kontrol etmenizi öneririm Titledim? Bas olarak düşünmeyi öğren? http://www.thinklikeabass.com adresinde – Bu kitap alışkanlıklarda ve deneyimlerde 30 yıllık deneyimlere dayanarak yazılmıştır.bas sesleri ve koşullarını okumayı öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve bas ile ilgili kendi bilginize sahip bas yakalama kalıpları kurmak. Sadece profesyoneller gibi? yap!

http://www.thinklikeabass.com ve siz oradayken ?? abone olmayı unutma ?? Bir Bas gibi düşünün ?? Bülten. Bu kesinlikle ÜCRETSİZ ve daha fazla bas yakalamanıza yardımcı olmak için profesyonel bas anglers gelen harika makaleler ve ipuçları ile doludur.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

0
    0
    Votre panier
    Votre panier est videRetour à la boutique