Adidas ayakkabı dünyası, Satın Alma Authentic asics spor ayakkabı from: onitsukatigerturkiye.top

En Ucuz Mamma Tiger Gold Travel Sistem Bebek Arabas\u0131 ...

Entomologlar, bulundukları yere göre farklı şekilde sınıflandırırlar. Aşırı merakla, eğer İngiltere’de iseniz Rithrogena Germanica’dan bahsediyorsunuz, eğer Vermont’taki Battenkill Nehri’nde iseniz Stenonema Vicarium’dan bahsediyorsunuz ve eğer Washington’daki Yakima Nehri’ndeyseniz, onitsuka tiger 44 Rhithrogena hakkında konuşuyorsunuz. morrisoni. Entomologlar her ne derse desin, adidas ayakkabı erkek modelleri balıkçılar onu Mart Brown olarak adlandırır. Şubat ayı kadar erken ya da Haziran ayı kadar geç çıkmayaBelirli kış mevsiminin konumu ve şiddetine göre, alabalık duyularını uyandıran ve alabalık sineklerini tutkuyla yeniden alevlendiren büyük kahverengi mayfly yumurtadan bir tanesidir. Kahverengi. İlkbahar mevsiminin ilk büyük kapağı, yerel bir Hickory Farms’ın gelmesi Noel’e işaret ettiği kadar, kışın ucunu bir sinek avcısına bildiriyor. Mart Brown, onitsuka tiger mexico 66 erkek balıkların başlangıcından beri etrafındaki en eski modellerden biri.ng. Böylelikle, yeni uyandırılan alabalığı aldatmak için kuru sinek paternini tasarlayarak, nike ayakkabı satın al sinek sinek kuşlarının nesillerinin baharın doğuşunu beklemişti. “

Nymphs: Mart 19 Nymph mayıs nimflerinin clinger ailesine aittir. Daha hızlı riffle bulunurlar ve kapağın ilk aşamalarında büyük yüzey altı balık avı yapabilirler. Bir Mart Brown mayfly var, bu da harika bir arama modeli olarak iki katına çıkar. Ayrıca Mart Brown hatch için popüler Altın Kaburga mı?Hare? s Kulak ve Yumuşak Hackle? s yüzey filminde gelişmekte olan? lar kadar etkilidir. Yukarıda belirtildiği gibi, Mart Brown oldukça iyi, 12-14 perileri kullanın.

Yetişkinler:

Mart Brown? Erken ilkbahar havasından beri güzel, erken öğleden sonra yumurtadan çıkma eğilimindedir Yılın en acımasız balıkçı hava olabilir. Öğleden sonra kaygılı sinek balıkçı, sudan dondurulamamak için daha iyi bir şansa sahip. Spinner, akşam karanlığında düşüyor ve genellikle hızlı su üzerinde gerçekleşiyor. Popüler bir teknikMart Brown iplikçilerinin bir cemaatini tutacak bir arka eddy veya havuz için aşağıya bakan sinek balıkçı var. Bu genellikle sezonun en iyi Mart Brown balıkçılığıyla sonuçlanacak.

. Ve çoğu zaman, bunlar, seçicisiz olarak seçici olabilirler. Mart’ın Brown’ından bu yana daha hızlı su içerisindeyken, alabalıkların gerçekte ne yaptığını okumak zor olabilir.g. Eğer emin değilseniz, genellikle yumuşak bir haç ile başlar Hare? S Kulak, yüzeyin hemen altında ve balık yeni çıkan isabet olup olmadığını görmek. Eğer hiç bir eylem yoksa, o zaman sineği batıracağım ya da bir Beadhead Hare? S Kulağına geçeceğim. Her zaman bazı yüzey hareketlerini ararken.

Başladıktan sonra hazır olun, kısa ömürlü olabilir ama çabaya değer. Özellikle öğleden sonra. Ve sonra cesur satır için havuzunuzu veya çok geç spinner düşüşü için geri eddy için.

Ahh, son bahar geldi!

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

0
    0
    Votre panier
    Votre panier est videRetour à la boutique